Ana sayfa Hakkımızda

Geçmiş

Bize hakkında birkaç kelime
1 2 3 4 5 6 7

NINGBO CHUANGJI MACHINERY CO.,LTD

Ningbo Chuangji Makine Ltd, enjeksiyon kalıplama makine imalatı sektöründe en hızlı gelişme kurumsal haline. Chuangji'nin plastik işleme endüstrisinin orta ve üst segment segmentinde standart uygulamalar için üç markası var. Chuangji çoklu marka stratejisi ile plastik endüstrisinin tüm işleme spektrumu kaplıdır. Farklı ürün portföyümüz, hızlı seri üretime kadar en küçük yüksek hassasiyetli parçaların veya yenilikçi ürünlerin üretilmesine kadar, çok çeşitli müşteri talepleri için bile yüksek verimli çözümler sunmaktadır. Karmaşık şekillere sahip kalıplar.

Ningbo Chuangji makineleri şu anda inşaat serisine, sıkıştırma kuvvetinin kategorisine ve müşteri şartnamelerine bağlı olarak üretilmektedir. Bunun için, yaklaşık 70.000 m²'lik bir toplam üretim alanında otomatik üretim hatları ve iyi motive olan çalışanlarımız bulunmaktadır. Yalın organizasyon yapıları , Verimli çalışma prosedürleri ve son derece modern ekipmanlar, yüksek üretim verimliliği ve esnekliği garanti ederek müşterilerimizin ihtiyaçlarını cazip koşullar ve kanıtlanmış kalite ile mümkün olan en kısa sürede karşılayabilmekteyiz.

Şirket, artık 6 ayrı seri, 50 tipik model, özel seçenekler ve yüzlerce klasik modelin üretimini kapsayan üç ayrı Ar-Ge ekibi ve enjeksiyon kalıplama makinesi için bir Belediye Ar-Ge merkezi olan LOG, DENİZCİLİK ve İŞÇİLİK'e sahiptir.
50'den fazla tam zamanlı Ar-Ge mühendisiyle, 124 patentle, özel seçeneklerle makinelerin üretilmesi için önceliklerimiz var; piyasada gerekli olan PVC donanımlar, pet preform, ince duvarlı ambalajlar gibi ürünler için özel makineler özelleştirebiliyoruz Ürünler, akrilik ambalaj etc.We Çin'de direkt-sürücü tam elektrikli enjeksiyon makineleri üretebilir enjeksiyon kalıplama sanayi sektöründe benzersiz ve özel üreticiyiz.

M6, A8, S6 ve S8 serileri ile LOG markası, karmaşık olmayan ve orta çizgi standart pazar segmentlerindeki tüm uygulamaları kapsar. M6 ve S6, Çin ve Hindistan gibi kitle pazarlarında kendini belli etmiştir. A8 ve S8'in Rusya, Orta Doğu ve Brezilya'da büyük başarı ve başarıları var.
Denizcilik, High-end tek silindirli yüksek hızlı ve hassas hidrolik püskürtme kalıplama makinesi. Tıbbi cihazlar / Oto yedekleri / ambalajlama / Optik / IT vb. Gibi tüm üst düzey endüstrilerde uygundur.
Hassas tıbbi parçalar / hassas konektörler / Hassas optikler gibi yüksek teknoloji endüstrilerinde uzun ömürlü, direkt tahrikli tam elektrikli enjeksiyon kalıplama makinesi.

İlginizi çekmeyi bekliyoruz.

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

İş türü

Üretici

İthalatçı

İhracatçı

Markalar : Log; ANSTRENGTH; DENİZCİLİĞİ

No. Çalışanları : 300~500

Yıllık satış : 40000000-50000000

Yıl kurulan : 2007

İhracat p.c : 40% - 50%

Factory Numbers: 4

Company Area: 100000 ㎡

Annual Output: 2000Sets

Şirket tarihçesi

NINGBO CHUANGJI MACHINERY Hakkında:

2008-2009 Şans

2010-2011 Markası

2012-2013 Yönetimi

2014-2015 İnovasyon

· 2007 İlk LOG makinesi piyasaya sürüldü

· 2008 İlk üretim üssü kuruldu

· 2009 Yurtdışı departman birikimi

· 2010 Yıllık satış tutarı 15.4 milyon dolara çıktı

· 2011 İkinci üretim üssü üretimi, aylık 200 set üretim

· 2012 LOG, 2200T makinesini kurdu

· 2013 Denizcilik ve Dayanışma doğdu

· 2014 Üretime geçen üçüncü üretim üssü

· 2015 Yıllık satış tutarı 46,2 milyon dolara ulaştı

· 2016 Kuzey Amerika ve Orta Doğu pazarında açık operasyon

Birinci Fabrika

İkinci Fabrika

Üçüncü Fabrika

Dördüncü Bina Fabrikası

Yolda...

Firma Servisi

Servis Sonrası Makineler Hakkında:

Servis sonrası teknik mühendis karar vericiden sonra 10'dan fazla kişiye sahibiz.

Güçlü Hizmet Sonrası Grup

24 çevrimiçi Q & A.Creative "satış sonrası servis yeni bir daire" sistemi, teknoloji, üretim atölyesi ve distribütörleri ve profesyonel satış ekibi oluşan birlikte yeni bir daire sistemi için geleneksel satış sonrası servis genişletmek. Profesyonel satış sonrası Mühendisler yurtdışı ekipman montaj / eğitim / onarım ve diğer iş sağlayabilir, T "küresel bir" 0 zaman farkı Hizmet Sistemi "sağlamak.

Ağ Desteği

Web sitesinde http://www.injectionmolding-machines.com adresine girerek , çevrimiçi hizmet desteğini kolayca alabilirsiniz . LOG MACHINE ile ilgili herhangi bir şey varsa,% 100, loginjmachine@logge.com.cn e-postayla verimli bir cevap alırsınız.

Tamir servisi

LOG enjeksiyon kalıplama makinesini getiren kesiciler makinelerin ömür boyu tamir servisiyle donatılmış olacaktı.

Şirket takım

Satış Ekibimiz:

Yerel ve Dış Ticaret departmanı Satış ekibinde 30'dan fazla satış elemanımız var.

Hizmet Ekibimiz:

Ar-Ge Ekibimiz:

50'den fazla tam zamanlı Ar-Ge mühendisiyle, 124 patentle, özel seçeneklerle makinelerin üretilmesi için önceliklerimiz var; piyasada gerekli olan PVC donanımlar, pet preform, ince duvarlı ambalajlar gibi ürünler için özel makineler özelleştirebiliyoruz Ürünler, akrilik ambalaj etc.We Çin'de direkt-sürücü tam elektrikli enjeksiyon makineleri üretebilir enjeksiyon kalıplama sanayi sektöründe benzersiz ve özel üreticiyiz.

Ajan Takımımız:

Dünyanın dört bir yanındaki 100'den fazla acente var.

Güçlü ekibimiz her aracının kalbinde en iyisi.